מחפשים מיישמי או מפתחי Salesforce? מנתחי מערכת? בודקי תוכנה?

בואו ליהנות מכל היתרונות של פרטנר Salesforce גלובלי ומחסכון משמעותי על הוצאות מעסיק, גיוס והכשרה

צוות החלומות שלכם ממש מעבר לפינה

השאירו פרטים ונתאים לכם את התוספת המושלמת לצוות שלכם!

כשהצוות שלך מושלם, הראש שלך שקט להתמקד בדברים החשובים באמת

בעולם העסקי הנוכחי, חשוב לחסוך בהוצאות וזמן ולהתמקד בעיקרי העסק. עבודה עם Asperii תאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של פרטנר Salesforce גלובלי, עם חסכון משמעותי בהוצאות מעסיק, גיוס והכשרה.

אנחנו מציעים 100% מומחיות, צוות מנוסה וגדול ופרטנר גלובלי עם יכולות מוכחות בתחום ה-Salesforce. עם יותר מ־10 שנות נסיון בתחום, אנו מציעים פתרונות מותאמים ללקוחותינו בהתאם לצרכיהם המיוחדים, בין אם תרצו לשלב מומחה מטעמנו בצוות קיים או להרכיב צוות ייעודי מותאם אישית.

כל הפרויקטים שלנו מתבצעים בהתאם לסטנדרטים גלובליים של Best Practices והטכנולוגיות המתקדמות ביותר, כדי לוודא שלקוחותינו מקבלים את התוצאות הטובות ביותר. אנחנו יודעים שכל לקוח הוא ייחודי, ולכן אנחנו מתחייבים למתן שירות מקצועי ומותאם אישית לכל לקוח.

נשמח לעזור ולהתאים צוות מושלם עבורכם.

asperii-campaign-pic-1.png
asperii-campaign-pic-2.png

קצת על Asperii

החברה הוקמה ב-2011 ומתמחה בייעוץ, אפיון, ישום והטמעה של תהליכים אסטרטגיים בעולמות השירות, השיווק והמכירה ובכל נקודת מגע של הארגון עם לקוחותיו, תוך התאמת מערכות במדוייק לצרכי הארגון עבור המשתמשים ולקוחות הקצה. הניסיון העשיר שלנו, יחד עם מומחיות גלובלית בהטמעת פתרונות Salesforce ובשילוב יכולות פיתוח מתקדמות, מניבים ללקוחותינו תוצאות בעלות ערך עסקי מוכח.

ל-Asperii נוכחות מבוססת היטב ברחבי העולם: מרכז פיתוח וחדשנות בישראל ומשרדים נוספים בארה”ב ובבריטניה.

הון אנושי מקצועי ואיכותי

ב- Asperii אנחנו שמים דגש על ההון האנושי המאופיין ביכולת מקצועית גבוהה, לצד אחריות ודיוק בכל שלבי התהליך. הצוותים בחברה כוללים בעלי התמחויות שונות. שילוב בעלי תפקידים אלה מאפשר לנו לשקף תמונה מלאה ומאוזנת עבור הפתרון המוצע וכן, לתת מענה מקיף לכל אתגר שעלול לצוץ.

© 2023 Asperii

Accessibility Toolbar